Доставлення і оплата

Мережа Ingenue пропонує наступні форми оплати за придбаний товар.

  • Оплата під час доставки кур’єром. Наші кур’єри доставлять замовлений товар у зручний час, заздалегідь узгодивши його з вами. Оплата при купівлі у офлайн бутиках. Розрахунок відбувається за допомогою продавця-консультанта або менеджера у магазині. Адресу та графік роботи наших бутиків ви знайдете на сторінці «Контакти». Оплата накладною платою (післяплатою). Відбувається під час отримання замовлення через кур’єра чи представника служби доставки. Адреси представництв служб доставки:

  • Оплата для фізичних осіб через банк (при доставці по всій території України). Оплата здійснюється безготівковим банківським переводом після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого вами товару. Ви можете сплачувати через касу будь-якого банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки кошти надходять на розрахунковий рахунок (зазвичай це відбувається наступного дня після сплати), ми передаємо товар до служби доставки. Після проведення оплати вам необхідно інформувати про неї наших менеджерів. Оплата для організацій за безготівковим розрахунком (для тих, що сплачують ПДВ). Під час придбання товарів для організацій пакет необхідних документів надається разом із товаром.

  • Після оформлення замовлення на сайті вам буде запропоновано сплатити його карткою Visa або MasterCard. Розрахунок відбувається за допомогою системи безпечних платежів ПриватБанку. Всі транзакції відбуваються з використанням даних платіжних систем Verified by Visa та MasterCard Secure Code. Вони захищені правовласником платіжних систем: Verified by Visa и MasterCard Secure Code. Також застосовується 3D-Secure для обробки платежів, що підвищує рівень захищеності, запитуючи у власників карток підтвердження особи за допомогою спеціального пароля. Шифрування дає надійну гарантію безпеки при наданні конфіденційної інформації від клієнта на сервер системи PayU, що забезпечено також протоколом SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer). На нашому сайті є можливість провести оплату онлайн-покупки карткою Приватбанку через систему «Приват24», в цьому випадку комісія системи складе 1%. Також ви можете сплатити ваше замовлення за допомогою системи Liqpay карткою будь-якого банку. У цьому випадку ви сплачуєте додаткову комісію, яка становитиме 3%. Товари, що придбані в нашому інтернет-магазині, не підлягають обміну та поверненню згідно з Законом України.

Політика інформаційної безпеки

Для захисту прав наших клієнтів і відвідувачів сайту та конфіденційності їх персональних даних встановлена Політика конфіденційності, в котрій пояснюється, які дані ми отримуємо від наших відвідувачів і як обробляємо отриману інформацію.

Конфіденційність
Отримання інформації
Використання інформації

Доставлення

Доставлення наших товарів відбувається по всій підконтрольній території України. Після оформлення замовлення на сайті або телефоном менеджер узгодить із вами час, день та точну адресу доставлення.Без підтвердження замовлення товар доправлятися не буде. Доставлення товару власною кур’єрською службою ingenue.com.ua здійснюється лише у Києві. Якщо ваше замовлення зроблене до 15 00 і товар є у наявності в одному з наших київських бутиків, то доставлення відбудеться вже наступного дня, або ж в інший, заздалегідь узгоджений з клієнтом день. У випадку якщо товар необхідно доставити з іншого складу України, менеджер повідомить вас про строк доставлення. Також доступна адресне доставлення кур’єрською службою компанії «Нова пошта». У цьому випадку оплата здійснюється згідно з тарифами. Окрім цього ви можете самостійно забрати замовлені товари з наших магазинів, в узгоджений з менеджером день. Замовлення очікуватиме на вас протягом 48 годин. Адреси ви зможете знайти у розділі «Контакти».

Доставлення у міста України, де поки що немає наших представництв

Замовлені товари також можуть бути доставлені у міста, де поки що немає наших представництв. У такому разі це буде зроблено за допомогою однієї з цих служб доставлення:

доставлення та страховка згідно з тарифами. Товар і доставлення оплачуються перевізнику по факту отримання посилки.
доставлення та страховка згідно з тарифами. Товар і доставлення оплачуються перевізнику по факту отримання посилки.
доставлення та страховка згідно з тарифами. Товар і доставлення оплачуються перевізнику по факту отримання посилки. Інша компанія, яка буде запропонована клієнтом.
Товар і доставлення оплачуються перевізнику по факту отримання посилки.

Перед відправленням Відділ контролю та якості товару перевіряє замовлений вами товар на предмет відсутності зовнішніх дефектів. Товар, що надсилатиметься страхується на 100%, вартість страховки включається в ціну доставлення. При пошкодженні або втраті вантажу матеріальну відповідальність несе служба доставлення. Під час отримання товару переконайтеся у відсутності його видимих механічних ушкоджень, перевірте наявність і правильність заповнення документів. Зверніть увагу. Претензії щодо зовнішнього вигляду товару можна заявити лише до моменту передачі його вам водієм-експедитором (кур’єром). Доставлення при замовленні товару вартість якого перевищує 3000 грн в містах з представництвами служб доставлення «Нова пошта» або «Нічний експрес» здійснюється безкоштовно.