Дзен, небо та море. Нова колекція Lise Charmel

Назва нової колекції Lise Charmel — “Дзен, небо та море” значною мірою розкриває задум бренду. Авторам колекції, безперечно, вдалася тема екзотичної втечі — в океан, Індію, але передусім — всередину самої себе. Східні мотиви розкриваються в колекції весна-літо 2018 не стільки прямо, через принти й кольорове розмаїття, скільки через інтелектуальний та демонстративний відхід від кольору.


Попри наявність витончених різнокольорових моделей, скажімо в лінії Дорогоцінне Сарі чи Морська Акварель, в загальному образі колекції відчувається певна втома від строкатої багатоцвітності. Через таку налаштованість дизайнерів на перший план виходить нове захоплення чорним та білим, яке відчутно резонує з азійським символом гармонії та рівноваги інь-янь.


В цій стилістиці деякі лінії, наприклад Пляжний Транс — вражають своєю глибиною, ясністю та образністю своїх мереживних крил. В умовах свідомої кольорової аскетичності важливішими стають ажурні деталі, які підкреслюють індивідуальність чорно-білих ліній: Міський Пляж, Ажурний Кутюр, Хвилююча Charmel, аксесуари Птиця Ірис та приголомшливу лінію з hand made аксесуарами Богемне Макраме. Нарешті, останньою стильною складовою колекції є свіжий погляд на крій — скісні запахи, декоративні ремінці, хвилюючі вирізи та елегантні різьблення.


Окрім цієї майже дзенської гармонійності в весняно-літній колекції будуть доступні більш звичні круїзні та спортивні моделі. Ми знову зустрінемося з виточеними золотим шиттям на чашках Квіткового Каскаду і поринемо в геометричні лабіринти Графічного Плавання, приміряємо крислаті капелюшки та зухвалі морські парео Навколосвітньої Регати і насолодимося ергономічною стильністю Спортивного Пляжу.


“Дзен, небо та море” від Lise Charmel. Відчуйте свій дзен.