Maison Close - Corps À Corps Néon

must have

Maison Close

Corps À Corps Néon

Спекотного літа обирайте яскравий комплект з м’якого та легкого тюлю у флуоресцентних неонових відтінках, завдяки яким він обов’язково викличе вибух настрою не лише у вас, але й у вашого оточення.

SHAN

must have

SHAN

 

“Виглядаєш як модель” — мабуть, найприємніший комплімент, який нам можуть зробити в одязі від SHAN. Дизайнер та власниця канадського бренду SHAN — Шанталь Левеск — вже не одне десятиліття створює одяг, який відзначається унікальною посадкою та hi-tech тканинами. З першої покупки ви закохаєтесь в бренд та роками не захочете розлучатись з ним.

SHAN - MIA

нова колекція

SHAN

MIA

Найкрасивіші купальники сублімують сезон, роблячи ставку на більш віддану моду, натхненням для якої стали мандри, романтика або хвилювання фестивалів. Все це ви знайдете у swim-колекціях від SHAN.

Nicole Olivier - Brodée collection

нова колекція

Nicole Olivier

Brodée Collection

Відшиваючи купальники для DIOR та CHANEL, Nicole Olivier швидко піднявся до рівня фетиш-бренду тусовщиць та любительок моди. Пляжний культ Сен-Тропе з 1965 року! Сексуальна лінія Brodee (в перекладі з французької — макраме) — мода, що не минає з роками.

Nicole Olivier - Signac

нова колекція

Nicole Olivier

Signac

Nicole Olivier — ваш секрет бездоганного образу. Кожна модель відрізняється розкішним виконанням та виробляється з еластичних іноваційних тканин. З моменту створення Nicole Olivier пропонує все найнеобхідніше для пляжного гардероба.

Lejaby Inspire

must have

Lejaby Inspire

 

Lejaby Inspire це легкий одяг, здатний дихати та просякнутий екофілософією Green Mind що включає використання переробленої пряжі та рослинних волокон. Стиль лінії іноваційний, він коливається між вишуканим спортивним шиком та невимушеним комфортом.

Ingenue Outlet