Shan

Shan

Феномен boring fashion

Якщо ви вже втомилися від трендів та шуму модних лейблів, тоді цей стиль вишуканого, але досконалого стилю від канадського бренду Shan припаде вам до душі. Він для тих, хто цінує витончений дизайн, преміальну якість та стриманий стиль.

Lise Charmel

Lise Charmel

Чорний монохром

Відчуйте справжню французьку елегантність з новими колекціями білизни Lise Charmel! Цей бренд - один із небагатьох, які зберігають справжню ДНК "lingerie francaise" протягом усього свого існування. Оберіть Lise Charmel і відчуйте неперевершений шарм французької моди в кожному дотику.

Lise Charmel

Lise Charmel

Феєрверк юності

Якщо ви бажаєте придбати речі з впізнаваними ознаками французького смаку, то купальники Lise Charmel те, що вам сподобається. Що це означає? Лаконічність силуету, мінімальні стилізовані жести, точність ліній, перевага монохрому, елегантні аксесуари, аромат традиції без прямих цитат.

Antigel

Antigel

Носій lingerie francaise

Якщо ти молода не лише віком, а й душею, тоді бренд Antigel - саме для тебе! Він спілкується з тобою за допомогою молодіжного жаргону, який можна порівняти з зашифрованим фліртом, гумором та любов'ю до чарівних принтів і кроєв. Обери Antigel і відчуй неперевершеність модного стилю.

Maison Close

Maison Close

Свіже повітря еротики Ніколя Бушне

Бренд Maison Close очолює талановитий дизайнер Ніколя Бушне, який швидко завоював симпатії своїх клієнток, тому що докладно розуміє, чого очікує жінка від своєї білизни. Чутлива атмосфера та артистизм панує у всіх колекціях. А ми завжди очікуємо нового.

Shan

Shan

Безкомпромісний Shan

Шанталь Левеск завоювала серця впливової та успішної американської аудиторії завдяки своєму неперевершеному баченню моди. Її культура шиття з інноваційних тканин, загальна рівність колекцій та кутюрні лінії купальників допомогли їй підкорити модну лакшері сцену Америки. На фото - показ літньої колекції прет-а-порте в Майамі.

Maison Close