Lise Charmel - Deesse en glam

Нові надходження

LISE CHARMEL

Тиха розкіш

Цього разу Lise Charmel демонструє своє безпомилкове бачення тихої розкоші, яка є трендовим напрямом сезону та означає тишу. Cтримана прозорість, монохромність і шикарні мережива майстерно озвучують елегантність, легкість та мінімалізм.

Lise Charmel - Feerie couture

Нові надходження

LISE CHARMEL

Готичний тренд

Завдяки успіху серіала "Wednesday" готичний тренд і його п’ятдесят відтінків чорного чудово повертаються в наші луки. Ця тенденція працює щодня, в повсякденному жітти. Це субкультура, яка існувала раніше, тому її легко кодувати.

Feraud Homewear

Нові надходження

FERAUD

Кольори осені

Які найгарячіші кольори сезону? Рожевий, який створив шалену Барбі-лихоманку; пастельні тона,  як крижаний синій; сірий та яєчна шкаралупа, але  вище всього чорний. Цієї осені ви будете носити його з великою впевненістю від голови до ніг.

Нові надходження

FERAUD

Ботаніка

Цього осіннього сезону дизайнери розкидають квіти. Коли на вулиці не так богато яскравих кольорів, ми просто одягаємо квіти у всіх варіаціях, тому що їх ми знаходимо в 19% дизайнерських колекцій.

Нові надходження

MAISON CLOSE

Чиста спокуса

Ця тенденція надихає та дозволяє наважуватися на дуже витончене та жіночне вбрання, а також ще й більш спокусливе. Білизна від Maison Lejaby - це портал звичайного в дуже інтимне, майже психоаналітичне...

Нові надходження

MAISON LEJABY

Позачасова елегантність

Щоб зрозуміти її суть, варто звузити її термін.  Витонченість, дух, послідовність і кмітливість, безперечно, є в її ДНК. Як підкреслити це в стилі, відомо дизайнерам Maison Lejaby та їх новій колекції Sense.

Maison Close