НАША ДИСКОНТНА СИСТЕМА

Ми пропонуємо нашим клієнтам систему прогресивного дисконту у мережі luxury білизни, купальників та аксесуарів Ingenue та партнерській мережі бутиків французького домашнього текстилю Carre Blanc в Україні.

Приєднавшись до нашої дисконтної програми, ви отримаєте:

  • 10% при покупці від 50 000 грн

Зверніть увагу, що персональний дисконт не поширюється на акційний sale-асортимент, тобто ви можете або скористатися персональним дисконтом, або ж купити товар за акційною ціною. У випадку виключень з цього правила ви будете поінформовані про особливі умови додатково.

Як це працює? Під час вашої першої покупки в Ingenue та Carre Blanc ваші дані будуть внесені у клієнтську базу і почнеться накопичення суми покупки. Після того, як сума ваших покупок досягне 50 000 грн наші консультанти нададуть вам дисконтну картку, якою ви зможете користуватися під час подальших покупок.

СВЯТКОВА ЗНИЖКА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Усі клієнти мереж Ingenue та Carre Blanc у День народження отримують додаткову - 10% знижку до дисконту і sale-ціни. Ця знижка є одноразовою та діє один тиждень до й один тиждень після Дня народження.

Зверніть увагу, що ця знижка додається лише до постійної sale-ціни, а не до тимчасових знижок короткострокових акцій. Таким чином, якщо ваш День народження припадає на одну з таких короткострокових акцій, то ви зможете обрати між акційною та святковою знижкою.

Приємних та вигідних покупок!