Про нас

Просто і вишукано. Ми вважаємо, що саме ця формула зробила французьку білизну тим, чим вона є у сучасному світі моди. Мережа бутиків Ingenue, що в перекладі з французької і означає “вишукана простота”, виникла як українське відображення цього принципу.

Щодня ми відтворюємо та підтримуємо тендітний і неймовірно прекрасний світ високої моди, пропонуючи вам найширший в Україні асортимент французької жіночої нижньої білизни , купальників та аксесуарів люкс-класу від кращих французьких і вибраних європейських та американських брендів.

Еталоном, який надихає кожен бутік Ingenue , є оригінальна та невимушена атмосфера, що панує у кращих магазинах Парижа, Марселя або Ліона. Наші консультантки мають тонкий, рафінований смак і справжній хист до створення вишуканих і стильних образів за допомогою елітної жіночої білизни .

В Ingenue на вас чекає не просто жіноча білизна відомих марок , а й усі найважливіші колекції останніх сезонів. Вибагливо відібраний асортимент купальників та нижньої білизни доповнює французький домашній одяг , а також люксова чоловіча нижня білизна. Підіймаючи завісу недоговореності навколо самого поняття французька білизна, бренди якої ми вважаємо найбільш знаковими для сучасної Європи, перелічимо деякі з марок, що представлені в наших бутиках. Серед них: Lise Charmel із сузір’ям дочірніх брендів, таких як Antinea, Eprise, що спеціалізується на моделях з глибокими декольте, та Antigel; Maisonlejaby , канадійського бренду елітних купальників SHAN, Nicole Olivier, Ritratti, Paladini, Maison Close, TWIN-SET, Gottex, Melissa Odabash, Millesia, Blubella, а також європейських грандів домашнього одягу Rosch, Feraud, Bee Happy та Le Chat. Цей неперевершений коктейль доповнює найбільша в Україні колекція 100% французьких колготок та панчіх Gerbe та чоловічі плавки, футболки, шорти і аксесуари від Eminence та SHAN.

В бутиках та на сайті інтернет-магазину діє постійна система знижок, а до свят ми готуємо вам тематичні подарунки, сюрпризи та сезонні презентації нових колекцій.

І, мабуть, найприємніше — всю жіночу нижню білизну придбати тепер можна не тільки в численних офлайн-бутиках Ingenue, але і в цьому затишному інтернет-магазині. Вишукана простота Ingenue. Відчуйте Францію на дотик.