• Доставлення

  Безкоштовне доставлення всією Україною до будь якого відділення Нової Пошти здійснюється при купівлі від 5 000 грн.

  Безкоштовне доставлення за адресою кур'єром Нової Пошти здійснюється при купівлі від 5 000 грн.

  Самовивіз з бутиків Ingenue.

  При оформленні замовлення з умовою самовивозу для примірки переміщається не більше 6 одиниць товару.

  У вас є 5 способів оплатити замовлення:

  • готівкою при отриманні.
  • банківською карткою на сайті.
  • післяплатою при отриманні у відділенні “Нової Пошта”.
  • банківським переказом.

  Якщо ви вирішили оплатити замовлення банківським переказом, роздрукуйте рахунок (він прийде на ваш e-mail після оформлення замовлення) й зверніться у відділення будь-якого банку. Ваше замовлення буде надіслане за вказаною адресою одразу після надходження грошових коштів на наш банківський рахунок. Процес переказу може зайняти від одного до трьох банківських днів. Не хвилюйтеся, протягом цього строку ваше замовлення залишатиметься зарезервованим.

 • Ingenue прагне створити бездоганну атмосферу французької розкоші.

  Ми неухильно виконуємо постанову Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 року де, зокрема, йдеться про те, що спідня білизна не підлягає обміну та поверненню.

  Саме тому, купуючи білизну в Ingenue ви завжди можете бути впевненими в тому, що купуєте нову річ. Якщо ж ви маєте якісь сумніви щодо розмірів, то зв’яжіться з нашими консультантами і вони неодмінно підберуть вам оптимальний варіант.

  Ingenue. Завжди нова білизна особисто для вас.

 • Політика інформаційної безпеки

  Для захисту прав наших клієнтів і відвідувачів сайту та конфіденційності їх персональних даних встановлена Політика конфіденційності, в котрій пояснюється, які дані ми отримуємо від наших відвідувачів і як обробляємо отриману інформацію.

  Конфіденційність
  Отримання інформації
  Використання інформації
 • Можливість примірювання товара (тимчасово недоступно).

  Примірка на дому є безкоштовною. Вона здійснюється лише у містах, де розташовані наші бутики. Продавець-консультант може доставити вам декілька розмірів одного товару, а також декілька різних моделей, щоб ви мали можливість вибору. Для того, щоб скористатися послугою примірювання ви маєте написати про це в коментарях або замовити послугу телефоном. При отриманні у відділенні “Нової Пошти” у вас є можливість попередньо оглянути товар, приміряти і лише потім оплатити.